Sauna Belt - pas odchudzający

Nowy produkt

Pas wyszczuplający SAUNA BELT w 50 minut zyskasz tyle samo co połączenie ćwiczeń i tradycyjnej sauny cieplnej przez 2 godziny.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

47,00 zł

Dodaj do listy życzeń

 VELFORM oryginalny pas -Sauna Belt 

Nie masz czasu na siłownię, rower, inne ćwiczenia odchudzające? Załóż Sauna Belt i czekaj na rezultat, który może przejść nawet najśmielsze Twoje oczekiwania schudnij 2-3 cm w 50 minut w miejscu którym potrzebujesz:


Brzuch, Talia, Biodra, Pośladki, Uda

 

saunabelt.jpg

 

Poprzez SAUNA BELT w 50 minut zyskasz tyle samo co połączenie ćwiczeń i tradycyjnej sauny cieplnej przez 2 godziny. Zaoszczędzisz ponad 2 razy czas i przy okazji będziesz miał więcej siły.

Sauna Belt posiada wiele zalet tradycyjnej sauny cieplnej, a dodatkowo jeden wielki plus: możesz cieszyć się nią we własnym domu! Co więcej, możesz skierować ciepło na te części ciała, które tego najbardziej potrzebują. Sauna Belt możesz używać na talię, brzuch, pośladki, biodra, górne partie ud – tam gdzie najtrudniej jest pozbyć się nadmiernego tłuszczu i gdzie najtrudniej stracić kilogramy. Sauna Belt nie tylko pomaga utrzymać szczupłe ciało, ale także pozbyć się cellulitu i usunąć z organizmu szkodliwe toksyny. A wszystko dzięki temu, że powoduje pocenie się.

Sauna Belt jest lekki i poręczny. Nadaje się dla wszystkich – młodszych i starszych osób. Sauna Belt działa na każdego. Rezultat widoczny jest już po 50 minutach - nic nie działa szybciej!!!

Sauna Belt jest bardzo prosty w użyciu. Zakładasz pas, podłączasz wtyczkę do gniazdka, włączasz termoregulator na poziom ciepła, który Ci najbardziej odpowiada i relaksujesz się. Sauna Belt można używać wszędzie – oglądając TV, gotując, obiad, w sypialni, odpoczywając w ogrodzie, przed telewizorem lub komputerem...

Pas jest zasilany prądem. Wystarczy go nagrzać do odpowiedniej temperatury, a za pomocą specjalnego pokrętła dowolnie regulować temperaturę. Jedna sesja Sauna Belt trwa ok. 50 minut. Sauna Belt można używać przez 45 dni. Po tym okresie przed ponownym zastosowaniem należy odczekać tydzień.

Zasada działania jest bardzo prosta, urządzenie zostało zaprojektowane przez fizyków i medyków. Po włączeniu urządzenia, ustawiamy temperaturę urządzenia i chudniemy...W momencie gdy dostarczamy ciepła naszemu organizmowi, cały metabolizm ulega gwałtownemu przyspieszeniu, a co za tym idzie - spalanie tkanki tłuszczowej jest 5,10 a nawet 15-krotnie szybsze niż podczas normalnego procesu.

Wielu sportowców, aktorów, modelek używa Sauny Belt w celu uzyskania oczekiwanej sylwetki. Oferowany w naszym sklepie pas posiada wiele zalet tradycyjnej sauny cieplnej, a dodatkowo jeden wielki plus: możesz cieszyć się sauną cieplną we własnym domu! Dodatkowo, możesz skierować saunę cieplną na te części ciała, które tego najbardziej potrzebują. Przenośna sauna jest polecana szczególnie na brzuch, talię, plecy i biodra. Rezultat - relaks i znikające centymetry.

SAUNA BELT pracuje za Ciebie gdy siedzisz przed telewizorem i odpoczywasz Teraz możesz ćwiczyć siedząc przy komputerze, oglądając telewizję itd...

Specyfikacja:

  • zasilanie AC 220/230 V/ 50-60 Hz
  • napięcie ładowania: do 55 W
  • czas pracy: 50 min
  • regulacja temperatury w zakresie 34 – 75*/C
  • długość pasa: do 120 cm
  • szerokość pasa: 20 cm

 

No customer reviews for the moment.

Napisz recenzję

Sauna Belt - pas odchudzający

Sauna Belt - pas odchudzający

Pas wyszczuplający SAUNA BELT w 50 minut zyskasz tyle samo co połączenie ćwiczeń i tradycyjnej sauny cieplnej przez 2 godziny.

Napisz recenzję

Podobne produkty