Sukienka korygująca Lipodress

Indeks: SKOR

42,00 zł

LIPODRESS to sukienka przeznaczona do formowania ciała od piersi do bioder, ukrywając tłuszcz z brzucha, bioder, talii i pleców. Posiada inteligentny system, który umożliwia anatomiczną stałą kontrolę dając wsparcie dla tkanki tłuszczowej.

Rozmiar
Kolor

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/em-market_www/www/chudnij.pl/var/cache/prod/smarty/compile/65/a1/d7/65a1d73692806511dfab27318ad91463695c4134_2.file.blockwishlist-extra.tpl.php on line 24

Add to wishlist

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

LIPODRESS to czarna sukienka przeznaczona do formowania ciała od piersi do bioder, ukrywając tłuszcz z brzucha, bioder, talii i pleców. 
Posiada inteligentny system, który umożliwia anatomiczną stałą kontrolę dając wsparcie dla tkanki tłuszczowej.

LIPODRESS jest wyjątkową elastyczną sukienką którą można nosić na wiele sposobów, ponieważ jest bardzo miękka i składa się łatwo.

Zastępuje biustonosz, pozwalając nosić modne ubrania, bez korzystania z niewygodnych ramiączka biustonosza.

Jako Pas: Ukrywa tłuszcz znajdujący się w okolicy brzucha, bioder.

Możliwość noszenia w trzech wariantach:

- jako sukienka
- jako bluzka
- jako top


Do wyboru 2 rozmiary: 

S/M  talia 62-72  biodra 86-96

L/XL talia 75-90  biodra 98-114

SKOR

7 innych produktów w tej samej kategorii: